این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است

نمی دونی دل آدم رو چه می شی، خودت بهتر از هر کی می دونی که بارون پاییز می سوزونه دل آدما رو.

خلاصه ی کلام.

من طرفدار آهنگ پاییز از شادمهر عقیلی هستم.

 

آیا می شه پاییز باشه، عاشق باشی و دلت نخواد این آهنگ رو گوش بدی؟

سال هاست که طرفدار این آهنگم، هوادار ترینِ این آهنگ منم، اصلا. اصلا یه جوری توی جونت فرو می ره و قلبت رو به بازی می گیره که حتی اگه عاشق هم نباشی دوست داری جشم هات رو ببندی و همون طوری که قطره های اشک آروم از زیر پلک هات به پایین می ریزن خودت رو در آغوش بگیری و آهسته با ریتم موزیک برقصی!

ملودی و حالت ریتمیک بودن آهنگ جوری با شعری غمناک در هم آمیخته شده که باورت نمی شه کسی بتونه این کار رو با مغز و روانت بکنه. بدنت داره با موزیک همراه می شه ولی روحت. آخ. بارون پاییز بد جوری دل آدم رو می سوزونه.

انگار یه چیزی توی این آهنگ هست که وادارت می کنه برگردی به قبل. به احساسی که نباید باشه اما هست.

انگار کسی با قلمی نوج تیز داره نت به نت آهنگ رو روی قلبت می نویسه، انگار یه کسی داره با دهن کجی بهت می گه هر چقدر می خوای بری برو، اصلا فرار کن ولی همراه با بارون پاییزی روی جسم و روحت می بارم و به یادت میارم.

همین قدر بیرحمانه ولیکن دوست داشتنی.

من واقعا طرفدار اهنگ بارون پاییزی از شادمهر جانِ عقیلی هستم.

ولی این آهنگ توی هوای پاییزی اصلا توصیه نمی شه! بخصوص اگه دارین توی دوری از عشقی نافرجام دست و پا می زنید. بدجوری درد داره!

آهنگ با ریتم نسبتا شادی شروع می شه و همین که شادمهر شروع به خوندن می کنه غم دنیا آوار می شه روی قلبت. با این حال آهنگیه که باید گوش داد و دوستش داشت. اصلا باید طرفدارش شد! مثل من.

حالا می خوام یه سری توضیحات درباره ی این آهنگ و سازندگانش بدم بهتون.

اولا این آهنگ در زمانی ساخته و پخش شد که شادمهر جان هنوز مهاجرت نکرده بود و توی ایران بود.

آهنگ ترک دوم آلبوم فوق العاده قوی و خاطره انگیز دهاتی هست.

ولی نکته ی جالب اینه که توی کاور آهنگ اعلام نشد که شاعر این قطعه ی قابل پرستش چه کسی هست.

ولی آهنگ سازی بر عهده ی هنرمند خفن و پر از احساسمون آقای سیاوش قمیشی هست که همچین آهنگی قطعا ساخته ی دست این بزرگ مرد هنر ایران هست. و تنظیم کننده ی آهنگ هم خود شادمهر هست.

ولی خیلی جاها می گن که شاعر این آهنگ هم خود سیاوش جان قمیشی هست. از اون جایی که اطلاعات درستی در درست نیست نمی تونم با قطعیت بهتون بگم ولی از اون جایی که با اثار سیاوش آشنا هستم امکانش هست که شاعر هم خود ایشون باشن.

خلاصه که به شدت این آهنگ رو به همتون توصیه می کنم. برید و باهاش بغض کنید! J

 

 


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: آهنگ ,شادمهر ,اصلا ,پاییز ,طرفدار ,بارون ,عقیلی هستم ,بارون پاییزی ,شادمهر عقیلی ,آهنگ پاییز ,طرفدار آهنگ
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
Akse Aghaye Khamenei
میسکالیام من دیوانه نیستم salemziba AKROYTHYD مدرس و مشاور دیجیتال مارکتینگ گالری عکس فتوپر |ट৸i-Пęvęs৸Ʈ| آموزش ریاضی با زبان ساده نکس فور یو احسان محمدی فاضل